Konkurs na „najpyszniejsze” zdjęcie
25 lutego obchodziliśmy słodkie święto - Dzień Naleśnika. Z tej okazji w MOS Stargard został ogłoszony konkurs na „najpyszniejsze" zdjęcie. Konkurs wygra osoba, której zdjęcie dostanie najwięcej w naszym poście na Facebooku: https://www.facebook.com/285889461841906/posts/1148815348882642/ Głosowanie trwa do 3 marca do godz. 20.00. Powodzenia! :)