Martyna Kantowicz

Cenię sobie dobrą książkę, dobrą kawę i dobry plan na to,  jak spędzić każdy dzień, by wnosił coś do mojego życia. Dlaczego zostałam psycholożką? Odpowiedzią jest dla mnie choć odrobina ulgi, przebłysk nadziei czy mała przemiana, która dokonuje się w drugim człowieku po wspólnej rozmowie.

Jedynie dzieci wiedzą, czego szukają. Poświęcają czas lalce z gałganków, która nabiera dla nich wielkiego znaczenia i płaczą, gdy się im ją odbierze.

 

 

Małgorzata Maluga

Z wykształcenia jestem psychologiem, seksuologiem, psychodietetykiem oraz terapeutą RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania). Zawód, który obecnie wykonuję zrodził się z pasji. Fascynuje mnie człowiek. Tylko i aż tyle. Chcę także wspierać rodziców i ich dzieci z różnymi trudnościami, w lepszym radzeniu sobie w codziennych sytuacjach. Poza pracą pochłaniają mnie wędrówki górskie, konie oraz czytanie książek . Tak – książki to moje hobby. Uwielbiam zanurzyć się w moim niebieskim fotelu z nowo zakupioną książką i filiżanką gorącej miętowej herbaty. Literatura sensacyjna i grozy to zdecydowanie moje ulubione gatunki, czytam je od wielu lat; kończąc jedną od razu zaczynam drugą. Natomiast wędrówki górskie uczą mnie pokory, wytrwałości w dążeniu do celu, stawianiu czoła przeciwnościom. Podczas spotkań z uczniami dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery, pełnej dyskrecji, szacunku i zaufania. Zapraszam, chętnie Ciebie wysłucham, wesprę i pomogę.

W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.