Grupa I

Natalia Rzepecka

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, Koszalińskiej Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych w Koszalinie oraz Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego w Przemyślu.

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii pełnię rolę wychowawcy oraz nauczyciela języka polskiego. Uwielbiam nietuzinkowe prace zręcznościowe, polegające na tworzeniu niezwykłych przedmiotów z tradycyjnych łatwo dostępnych materiałów.

Uważam, iż celem nadrzędnym w pracy z młodzieżą w Ośrodku jest wszechstronny rozwój w sferze emocjonalnej, moralnej, kulturalnej, społecznej, intelektualnej. Dobry wychowawca powinien wspomagać wychowanków w kształtowaniu postawy, budować poczucie własnej wartości, umożliwić korygowanie deficytów w celu optymalizacji osiągnięć edukacyjnych uczniów, zapobiegać zagrożeniom poprzez działania profilaktyczne oraz wspierać uczniów w trudnych sytuacjach.

Im bardziej  w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki.

309, 2021

Tworzyli zasady grupy

3 września, 2021|

Najmłodsi wychowankowie z gr. 1 rozpoczęli swoją przygodę w naszej szkole Aby nie popełnić żadnej gafy, postanowili nowy rok szkolny rozpocząć od stworzenia "zasad naszej grupy". Zobowiązali się ich przestrzegać, a na dowód tego odbili swoje dłonie na własnoręcznie stworzonym plakacie

Go to Top