Dużo zdrowia dla wszystkich Mam :)
Wychowankowie grupy 11 stworzyli przepiękne serca z gliny dla swoich kochanych mam. Z okazji Dnia Matki jeszcze raz życzymy wszystkim mamom dużo zdrówka, radości oraz zadowolenia że swoich pociech.
Wychowankowie grupy 11 stworzyli przepiękne serca z gliny dla swoich kochanych mam. Z okazji Dnia Matki jeszcze raz życzymy wszystkim mamom dużo zdrówka, radości oraz zadowolenia że swoich pociech.
Grupa IV wraz z Panią Ewą z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotowała upominki w formie świeczek oraz zapachowych mydełek. W trakcie pracy twórczej można było podsłuchać przyjazne rozmowy, przy których wyczuwało się atmosferę radości i satysfakcji
Zajęcia krawieckie grupy VI. Tym razem torby, torebki EKO. Dla mamy na Dzień Mamy i dla opiekunki, która jest jak mama My wiemy, że upominki samodzielnie, ręcznie wykonane są wyjątkowe i niepowtarzalne.
W naszej szkole funkcjonuje SKRZYNKA ZAUFANIA dla uczniów. Znajduje się przy gabinecie psychologów. Zasady korzystania ze skrzynki poniżej. Pamiętaj, że: 1. Możesz pisać w każdej sprawie - jesteś dla nas Ważny! 2. Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie dostaniemy jesteśmy w stanie zareagować, liczy się dla nas przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. 3. Każde zgłoszenie jest objęte
Weekendów można nam tylko pozazdrościć. Racuchy, racuszki, racuszeńki . Kto ich nie lubi? Chyba nikt ... no chyba, że ktoś jest na diecie
Klasa 8a rozpoczęła kreatywny okres. Przez kilka lekcji trwać będą prace nad projektem „Meine Stadt” z języka niemieckiego W sali lekcyjnej powstaną mapy miast z ukrytymi skarbami. Następnie uczniowie klas ósmych będą się uczyć wskazywać drogę i uzupełnią swoje mapy legendami zawierającymi wskazówki do odnalezienia skarbu. Całość zakończy się wystawą w sali językowej, gdzie
Delikatny, aksamitny, kremowy... sernik w wykonaniu dziewcząt z grupy V Pyszny i bez pieczenia Brawo dziewczyny!
Wiosna w pełni, czas uzupełnić witaminy! A tak robiłyśmy to my. Takiej kolorowej i pysznej sałatki owocowej można nam tylko pozazdrościć!
Grupa 1 i 13, dzięki uprzejmości p. Agaty i gr 3, mogły wziąć udział w projekcie, którego gościem specjalnym był producent muzyczny MIYO (zwany również jako Don Juan Wielki). Wychowankowie spędzili wspaniałe chwile, poznając techniki tworzenia muzyki. Ich ciekawość oraz zadawanie pytań nie miało końca. Nie zdziwcie się, jeśli za parę lat usłyszycie w
Socjoterapia przez modę? Kreatywność nie może mieć granic Przedstawiamy relację z ośrodkowego „Top Model”. Za organizację najnowszej edycji odpowiedzialni są: Pani Asia, Pani Monika, Pani Ewa i Pan Marcin... Pozdrawiamy z "MOS-owego Paryża".