W nagrodę do aquaparku
Jutro, ostatniego dnia czerwca, dobiega końca akcja „Rowerowa Stolica Polski”, w której bierzemy udział Nasz team przez miesiąc wykręcił w sumie blisko 5 tysięcy kilometrów! To był bardzo aktywny okres. W nagrodę za podjęcie wysiłku i zaangażowanie przez cały rok, grupy kolarska i zapaśnicza mogły wyjechać na wspólną wycieczkę do Centrum Wodnego „Laguna” w