Wypalanki w drewnie…
To był dobry moment na to, żeby zatrzymać się i poznać siebie oraz swoje emocje. Tak też stało się podczas prowadzonych zajęć przez Panią Monikę. "Wypalanki w drewnie" stały się okazją do rozmowy i konfrontacji ze swoimi uczuciami 🙂