Morsowanie i bieganie w Dzień Niepodległości
Pomimo iż trwa długi, wolny od zajęć weekend, dla naszych wychowanków jest on bardzo aktywny W Dzień Niepodległości piątka podopiecznych pana Sławka wzięła aktywny udział w imprezach sportowo-rekreacyjnych w Stargardzie W południe, jak widać na zdjęciach od Show Foto (dziękujemy ) Marcel i Krzysiek uczestniczyli w okolicznościowej kąpieli razem ze Stargardzkim Klubem Morsów Miedwianie.