Dzień bicia rekordów
Pierwszy etap bicia rekordów szkoły za nami! Było szybko, daleko, celnie i zwinnie. Przy tym dużo uśmiechu i zabawy Zwycięzców poznamy już wkrótce! Obserwujcie nas
Pierwszy etap bicia rekordów szkoły za nami! Było szybko, daleko, celnie i zwinnie. Przy tym dużo uśmiechu i zabawy Zwycięzców poznamy już wkrótce! Obserwujcie nas
Wychowankowie MOS wzięli w poniedziałek udział w Mikołajkowym Turnieju w Zapasach Dzieci "I zabawy z mocowaniem". Wszyscy spisali się na medal W kategorii wagowej 34 kg, 1. miejsce zajął Dominik Domański, 2. miejsce zajął Marcel Jóźwiak, a 3. miejsce zajęli wspólnie Jakub Kiżuk i Wojtek Szeszko. W kategorii wagowej 48 kg 3. miejsce przypadło
Takie wieńce adwentowy robiły dzisiaj 4,5, 6 i 7 klasy. Każdy z nich tworzyły dłonie. Miało to metaforyczne znaczenie - abyśmy potrafili wyciągać swoją dłoń do potrzebujących, a z drugiej strony byśmy nie bali się sami wyciągnąć swej dłoni by prosić o pomoc. Symbol wieńca z dłoni, to również grupa, wspólnota, która nas wzmacnia.
W pierwszym śniegowym dniu grupa weekendowa dziewczyn po niedzielnej mszy świętej była na spacerze. Widoki w zimowej aurze były przepiękne. Choć zmarzłyśmy, było cudnie…
U nas dziś mikołajkowo, bałwankowo, magicznie, bajkowo... , a przede wszystkim z uśmiechem, żartem oraz w wyjątkowej atmosferze
Nasze ostatnie weekendowe zajęcia kulinarne to mikołajkowe pieczenie pierniczków
Było o Andrzejkach u dziewczyn… To sprawdźmy też, jak świętowali chłopcy… Jaki będzie najbliższy rok, co przyniesie przyszłość oraz jak będzie miała na imię wybranka serca... Andrzejki w internacie w Kluczewie to - nie inaczej - wróżby i przepowiednie
Andrzejki - zabawa, tradycja, wróżby, integracja i wspólnie spędzony czas. Dziewczęta jak zawsze świetnie się bawiły, wzięły udział w konkursie wiedzy o Andrzejkach i oczywiście nie zabrakło wróżb, szczególnie tych dotyczących miłości
W zeszły weekend, z niewielkim opóźnieniem, jak co roku został przeprowadzony konkurs wiedzy o Polsce Wzięło w nim udział 12 osób, które musiały się zmagać z różnymi zadaniami dotyczącymi wiedzy z geografii, historii, literatury itp. o naszym kraju. I miejsce zajęła Nell Jacewicz, II miejsce - Grzegorz Niewinowski, a III - Jowita Adamska. Gratulujemy
Wszystkie grupy bardzo ochoczo zabrały się do wykonania swoich jesiennych kolaży. Pomysłom nie było końca, kreatywność szalała… Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, ale po burzliwej naradzie konkurs został rozstrzygnięty. I miejsce - grupa 11 II miejsce - grupa 1 III miejsce - grupa 3 Wszystkim grupom gratulujemy!