Spotkanie pt. „BEZPIECZNE WAKACJE „
Zbliża się koniec roku szkolnego. Nasi wychowankowie już wiedzą, że przed nimi nowe wakacyjne przygody. O tym jak bezpiecznie wypoczywać i korzystać z wolnego czasu na zorganizowanym spotkaniu pt."BEZPIECZNE WAKACJE " poinformowały nas : mł.aps.Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie oraz Pani Ewelina Wardziak z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stargardzie. Pamiętajmy, że