Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Drodzy Rodzice i Opiekunowie prawni,

jeżeli wychowanie Waszych pociech sprawia Wam trudności, jesteście zaniepokojeni ich zachowaniem, opuszczają lekcje,
nie zdają do następnej klasy, a Wasze dotychczasowe starania nie przynoszą rezultatów – zapraszamy do nowo powstałego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie.

Ośrodek przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, na poziomie klas IV-VIII. Realizację podstawy programowej dostosowujemy do możliwości każdego ucznia.

Głównym celem pracujących z dziećmi nauczycieli, opiekunów oraz pedagogów jest wychodzenie naprzeciw potrzebom
i oczekiwaniom wychowanków, bazując na ich mocnych stronach. Ich doświadczenie zawodowe, zaangażowanie i nowatorska postawa pomoże naszym podopiecznym uporać się z negatywnymi emocjami, a przede wszystkim trudnościami w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Takie podejście i postawa lepiej przygotuje ich do realizacji nadchodzących wyzwań.

Całodobową opiekę realizujemy w komfortowych i nowoczesnych warunkach:
- 4-osobowe pokoje internatowe,
- smaczne i pożywne posiłki w szkolnej stołówce,
- zajęcia sportowe w profesjonalnym kompleksie sportowym,
- sale dydaktyczne zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami,
- kompleks budynków Ośrodka ulokowany jest na terenie atrakcyjnego parku.

Szanowni Państwo, jeżeli udało nam się wzbudzić Wasze zainteresowanie, zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki temu będziecie mogli wyjaśnić dziecku, czym jest ośrodek socjoterapii, rozwiewając jego i swoje lęki. Przekonamy Was, że pobyt w Ośrodku, z dala od negatywnego wpływu otoczenia, jest szansą na pozytywne zmiany w życiu Waszych pociech. Zaufajcie nam, a tym samym pozwólcie pomóc Waszym dzieciom i sobie.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji.