Rekrutacja na rok 2019/2020

Ważny komunikat !

Szanowni Państwo!

Rekrutacja do klasy V, VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Stargardzie na rok szkolny 2019/2020. Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie znajdującego się poniżej podania w sprawie przyjęcia wychowanka, a następnie przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po otrzymaniu ww. dokumentu zespół rekrutacyjny, w skład którego wchodzi: Kadra zarządzająca Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, psycholog, pedagog i terapeuta w przeciągu 30-stu dni podejmie decyzję o przyjęciu kandydata do placówki i poinformuje rodziców/prawnych opiekunów o swojej decyzji. Wyznacznikiem przyjęcia wychowanka jest ciężar problemu dziecka, a przede wszystkim możliwości pomocy ze strony profesjonalnej kadry Ośrodka .

Podanie Rodzica do Dyrektora w sprawie przyjęcia do MOS w Stargardzie

Podanie Rodzica do Dyrektora w sprawe przyjęcia do MOS w StargardziePodanie Rodzica do Dyrektora w sprawe przyjęcia do MOS w Stargardzie